Duchovní obnova pro všechny, komu se rozpadl vztah

Duchovní obnova "Znovu Vykročit" je pro všechny, kteří procházejí nebo si prošli zátěžovou situací, kterou přináší rozchod, rozvod, opuštění partnerem...

Nabízíme prostor pro duchovní povzbuzení, načerpání, modlitbu, ztišení. Součástí obnovy bude adorace a mše svatá.

Duchovní obnovou bude provázet Františka Böhmová, pastorační asistentka a lektorka, která si před lety prošla rozpadem vztahu. Duchovní podporu zaštítí P. Pavel Macura.

Důležité informace:

Kdy: sobota 12. 10. 2024, 8:30 - 15:30h

Kde: Pastorační dům ve Val. Kloboukách a kostel Povýšení svatého Kříže

Program vedený Františkou Böhmovou začne v 9:00h v pastoračním domě, kde bude také zajištěno po celou dobu drobné občerstvení. V kostele bude probíhat v odpoledních hodinách adorace a mše svatá, také možnost svátosti smíření. Oběd si můžete objednat přímo v přihlášce (je také možnost přivézt si vlastní oběd a ohřát si ho v mikrovlnce)

Cena:

Bez oběda: 100Kč (v ceně je zahrnuto občerstvení a další náklady)

S obědem: 250Kč

Platba proběhne hotově na místě.

Přihlašování: do úterý 8. 10. 2024 zde https://docs.google.com/