Ohlášky 30. neděle v mezidobí, 27. 10.

Děkuji všem za obrovskou štědrost při sbírce na misie a pomoc s misijním jarmarkem.

Dnes si na stolíku mohou rodiče objednat pomůcku k prožívání adventu s dětmi časopis Ovečka. V letošním vydání je pro děti mimo různé aktivity připravený nový vystřihovací Betlém, tentokrát plný svatých, kteří se přichází radovat do Betléma z narození Ježíška.

Na stolíku u křestní kaple si můžete objednat zdobené svíce s motivy Panny Marie.

Členové Eucharistické hodiny mají v zákristii připravenou k vyzvednutí další brožurku.

Od tohoto týdne se změnou času začínají večerní mše svaté v 18:00.

V pondělí nebude mše sv. na Charitě ani u sv. Anny.

Od 1. – 8. 11. je možné získat plnomocné odpustky pro duše v očistci. Podmínky i příležitosti ke zpovědi tento týden najdete na vývěsce.

V pátek 1. 11. je slavnost Všech svatých, což je doporučený zasvěcený svátek. Mše bude v kostele sv. Vojtěcha v 18:00. Příležitost ke zpovědi bude od 17:00.

Po mši sv. v pátek zveme na další společenství mladých se seriálem The Chosen od 19:00 na faře.

V sobotu 2. 11. je Vzpomínka na všechny věrné zemřelé, mše sv. budou v 17:00 v Kvítkovicích a v 18.00 u sv. Vojtěcha.

Příští neděli 3. 11. budete moci do pokladničky přispět sbírkou na Charitu.

Dušičková pobožnost na hřbitově v Kvítkovicích bude v neděli 3. 11. bude v 15:00.

Filmový apoštolát vás zve v pondělí 4. 11. v 18:30 v suterénu kostela sv. Vojtěcha na promítání filmu VZKŘÍŠENÝ Z MRTVÝCH. Více na plakátě.

ZMĚNA BOHOSLUŽEB TENTO TÝDEN

28. 10. pondělí – mše sv. NENÍ v 10:00 na Charitě a v 18:00 u sv. Anny

Prožíváme Rok modlitby. Zde najdete odkaz na zamyšlení o modlitbě spišského biskupa Františka Trstenského.

Prožíváme rok modlitby. Jako praktické cvičení zkusme pamatovat na ticho po mši sv. jako prostor k osobní modlitbě.