Milované město - náměstí Zlín

V neděli 25. června proběhne od 15 do 19.30 hodin na náměstí Míru ve Zlíně již tradiční akce pro rodiny s dětmi i širokou veřejnost s názvem Milované město. Letos je odpoledne součástí festivalu Zlín žije. Děti se mohou těšit na oblíbeného Michala Nesvadbu z Kouzelné školky, tvořivé dílny, sportovní aktivity, skákací hrad a hřiště plné pěny. V programu na podiu vystoupí také Pavel Helan, historická skupina Calata z Ostravy, dětský folklórní soubor Trnečka a chválové společenství Projekt ON. Na náměstí bude připravena venkovní evangelizační kavárna. Ve stáncích se představí různé neziskové organizace a církve. V závěru akce se pomodlíme za město Zlín.

Srdečně vás zveme ke společnému setkání, modlitbě, radosti i zábavě. Cílem odpoledne je nabídnout prostor pro setkání lidem dobré vůle, představit činnost organizací a církví, které ve Zlíně působí a mají duchovní přesah a společně se propojit. Rodiče mohou prožít hezký společný čas se svými dětmi, ale i s přáteli.

PROGRAM NA PODIU:

15:00               zahájení akce

15.10               historická skupina Calata

16.00               přivítání od zástupců místních církví a organizací

16.15               To nejlepší od Michala – program Michala Nesvadby z Kouzelné školky + focení

17.05               dětský folklórní soubor Trnečka

17.30               Pavel Helan

18.15               požehnání městu, losování o ceny

18.30               chvály Projekt ON

19.30               ukončení

DOPROVODNÝ PROGRAM NA NÁMĚSTÍ:

-           prezentace neziskových organizací a církví